Omega National 30"W Maple Modern Farmhouse Shiplap Wall Mount Range Hood, Broan Compatible Liner Included, R19T030SMB1MUF1 | 30" W | R19T030SMB1MUF1
Omega National Products
Item # / SKU: R19T030SMB1MUF1 MPN: R19T030SMB1MUF1 Brand: Omega National Products
Fast Shipping Direct from our distribution centers
Expert Support Dedicated account representatives
Quality Guaranteed Trusted brands, professional grade
Depth 19 in
Height 30 in
Liner included Yes
Position Wall Mount
Prefinished No
Size 30" W
Species Maple
Width 30 in