Modern Farmhouse Shiplap Tapered ide Wall Hood, Rift White Oak, R19T036SMB17UF1 | 36" W | R19T036SMB17UF1
Omega National Products
Item # / SKU: R19T036SMB17UF1 MPN: R19T036SMB17UF1 Brand: Omega National Products
R19T036SMB17UF1 | Omega National Products 36" Wide Rift White Oak Modern Farmhouse Shiplap Tapered Wall Hood with Broan Compatible Liner Included
Depth 19 in
Height 30 in
Prefinished No
Size 36" W
Species Oak, White
Width 36 in