Modern Farmhouse Shiplap Tapered ide Wall Hood, Paint Grade, R19T030SMB1XUF1 | 30" W | R19T030SMB1XUF1
Omega National Products
Item # / SKU: R19T030SMB1XUF1 MPN: R19T030SMB1XUF1 Brand: Omega National Products
R19T030SMB1XUF1 | Omega National Products Modern Farmhouse Shiplap Tapered 30" Wide Wall Hood, Paint Grade
Depth 19 in
Height 30 in
Prefinished No
Size 30" W
Species Paint Grade
Width 30 in