36" Straight Liner for Broan | Range Hoods | 090SB36SM1
Omega National Products
Item # / SKU: 090SB36SM1 MPN: 090SB36SM1 Brand: Omega National Products
Fast Shipping Direct from our distribution centers
Expert Support Dedicated account representatives
Quality Guaranteed Trusted brands, professional grade
  • Packing & Sold In: Each.
  • Hood Liners, Silver Metallic Color (Powder Coated)
Color/Finish Silver Metallic
Depth 18-1/4 in
Height 4 in
Shape Rectangular
Size 36"
Width 36 in