32" x 12" Stainless Steel Shelving | 12 X 32 | 1987SS12X32
Knape & Vogt
Item # / SKU: 1987SS12X32 MPN: 1987 SS 12X32 Brand: Knape & Vogt
Fast Shipping Direct from our distribution centers
Expert Support Dedicated account representatives
Quality Guaranteed Trusted brands, professional grade
Color/Finish Brushed
Depth 12 in
Length 32
Material Type Sst
Width 32 in