30" Wall Mount Standard Trimmable Chimney for Signature Series Range Hood Covers, Red Oak | 23-1/2" | RCH30OUF1
Omega National Products
Item # / SKU: RCH30OUF1 MPN: RCH30OUF1 Brand: Omega National Products
Fast Shipping Direct from our distribution centers
Expert Support Dedicated account representatives
Quality Guaranteed Trusted brands, professional grade
Made in the USA Packing & Sold In: Each. Cut-to-Size Chimneys are specifically designed to fit 30", 36", 42" & 48" wide hoods. Cut-to-Size Chimneys available in two heights: 23-1/2" & 31".