550mm Ultimate L-Bracket, Epoxy Black Finish | 22" | 208BLK550
Item # / SKU: 208BLK550 MPN: 208BLK550
Fast Shipping Direct from our distribution centers
Expert Support Dedicated account representatives
Quality Guaranteed Trusted brands, professional grade
Color/Finish Black
Size 22"
Depth 21.7 in
Height 14.2 in